Наші послуги

Реєстрація домену

Сайт починається з доменного імені.
Легке у вимові та запам’ятовуванні, пов’язане з типом Вашої діяльності доменне ім'я відіграє важливу роль в просуванні Вашої компанії в мережі Інтернет.
До вибору домена сайту, як і до вибору назви компанії слід підходити зі старанням та уважністю. Ми допоможемо Вам правильно підібрати доменне ім'я для Вашого проекту.


Надійний хостинг

Хостинг — послуга з надання дискового простору для фізичного розміщення інформації на сервері, який постійно перебуває в мережі. Простими словами, хостинг — це місце, де розташований Ваш сайт.
Створюючи сайт для Вашої компанії ми розміщаємо його на сучасних серверах. Досвід наших співробітників та сучасне устаткування забезпечать працездатність Ваших сайтів 24 години на добу 7 днів на тиждень — ось чому ми впевнені в якості послуг, які пропонуємо.


Розробка сайту

Потрібен якісний сайт? Створення власного іміджу в Інтернеті?
Ми працюємо на інтернет-ринку з 2008 року, в нашому штаті фахівці своєї справи, тому можете бути впевнені, що ваш бізнес в надійних руках. Ви можете замовити у нас як кожну послугу окремо, так і відразу декілька — все залежить від цілей і потреб вашого бізнесу.


Просування бренду

Просувати лише сайт, наганяючи туди дешевий трафік — вчорашній день. Вам потрібні продажі, а не цифри на лічильниках
Набагато важливішим є створення і просування бренду, використовуючи всі доступні можливості, як онлайнові так і в оффлайні. Визначення цільової аудиторії, розробка і запуск ефективних рекламних кампаній, відповідно до джерел трафіку, створення інфоприводів у ЗМІ та робота з лідерами думок в соцмережах.
Це лише невелика частина того, яким може бути PR.


Заповніть і надішліть нам бриф на розробку сайту, а все інше зробимо ми.
Скачати бриф


Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту, Вам потрібні додаткові консультації, зв'яжіться з нами
та отримайте відповіді на всі Ваші запитання.