Про насВітаємо!
«SV Corporation» Ukraine — агенція повного циклу, яка надає своїм клієнтам повний спектр веб-послуг в усіх регіонах України та за її межами.Веб-агенція повного циклу, відповідно до своєї назви, надає повний комплекс веб-послуг. Ці послуги включають в себе:

  1. Стратегія маркетингового розвитку. Створюємо стратегію побудови особистого бренду в інтернеті, відповідно до цільової аудиторії.
  2. Консалтинг та оптимізація процесів онлайн-сегменту бізнесу. Створюємо ефективну систему розвитку, консультуємо та надаємо підтримку.
  3. Розробка веб-сайту. Це може бути простий сайт-візитка, яскравий landing page, функціональний інтернет-магазин чи корпоративний сайт компанії.
  4. Забезпечення безперервної роботи ресурсу. Реєстрація доменного імені згідно бренду. Настройка сервера і розміщення сайту на хостингу.
  5. Медіа планування. Проводимо дослідження з метою визначити цільову аудиторію для даної рекламної кампанії.
  6. Купівля реклами в інтернет-ЗМІ. Ґрунтується на обраній цільовій аудиторії для даної рекламної кампанії.
  7. Написання рекламних текстів, які сприяють збільшенню обсягів продажів та запуск реклами.
Ми робимо успішні проекти. І кожен успіх клієнта — це й наше досягнення. Ми працюємо на інтернет-ринку з 2008 року, в нашому штаті фахівці своєї справи, тому можете бути впевнені, що ваш бізнес в надійних руках. Ви можете замовити у нас як кожну послугу окремо, так і відразу декілька — все залежить від цілей та потреб вашого бізнесу. Зв'яжіться з нами і ми разом зробимо Ваш проект успішним!